Justa Lab - Warsztaty Edukacyjne

 

 

 

 

 

 

 

Edukacyjne urodziny z robotyką i nie tylko!

 

Spełniamy dziecięce marzenia i tworzymy wyjątkowe wspomnienia! Z Just a Lab każde przyjęcie urodzinowe to fantastyczna przygoda. Pracuje nad nim sztab specjalistów do spraw dobrej zabawy i edukacji. Scenariusze zajęć zostały opracowane przez doświadczonych pedagogów i animatorów. Wprowadzamy najmłodszych w świat nauki. Budujemy roboty z klocków LEGO, programujemy drony, przeprowadzamy eksperymenty, rozwijamy zdolności manualne i sprawność ruchową. Oferujemy urodziny tematyczne zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

 

Urodziny

LEGO Fun

Przyjęcie z klockami LEGO to nasz urodzinowy bestseller. Uczestnicy wezmą udział w zabawach ruchowych i konkursach. Pod okiem instruktora stworzą różnego rodzaju roboty, które za pomocą tabletów zaprogramują i wprawią w ruch. W ramach zajęć odbędzie się także pokaz lotu dronem!

Pracownia Kosmetyków Ekologicznych

W trakcie przyjęcia dzieci samodzielnie wykonają kosmetyki m.in. musujące kule do kąpieli, błyszczyki do ust, peelingi i maseczki z naturalnych produktów. Wszystko, co przygotują, zabiorą ze sobą do domu. Poprzez zabawę pokazujemy, że warto być eko i przejść na zieloną stronę mocy! W pakiecie również gry i zabawy z animatorem.

Laboratorium Einsteina

Pokażemy, że odrobina szalonego naukowca drzemie w każdym z nas. Uczestnicy przyjęcia samodzielnie wykonają eksperymenty według wskazówek prowadzącego. Przeprowadzą badania naukowe i sprawdzą, jak wygląda życie pod mikroskopem. Wiemy, że nawet najbardziej zapracowany naukowiec musi wychylić nos ze swojej pracowni. W trakcie zajęć rozruszamy więc nie tylko szare komórki.

Play&Fun

Twoje dziecko to prawdziwy wulkan energii? Podczas tego przyjęcia na solenizanta i jego gości czekają ponad dwie godziny doskonałej zabawy z nutką rywalizacji. Uczestnicy zmierzą się w rozmaitych konkurencjach. Jeśli pogoda dopisze, wyruszymy w teren!

DIY

Przyjęcie dla tych, którzy uwielbiają ozdabiać, kleić i wycinać. Uczestnicy własnoręcznie wykonają torby, ozdobią ramki na zdjęcia lub stworzą biżuterię: dla siebie, najlepszej przyjaciółki, ukochanej babci lub mamy. Nie zabraknie także zajęć ruchowych.

 

Urodziny 1
Urodziny 2
Urodziny 3

 

Dla każdego solenizanta przygotujemy prezent od Just a Lab, a dla gości dyplomy!

Nie wiesz, która oferta najbardziej ucieszy małego solenizanta? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję. Masz własny pomysł na przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!