Justa Lab - Warsztaty Edukacyjne

Korepetycje – angielski dla dzieci (Gdańsk, Trójmiasto i okolice)

Płynny angielski to furtka do najlepszych szkół w kraju i za granicą, a w przyszłości do dobrze płatnej pracy. Bariery językowej nie trzeba się wstydzić, ale warto jak najszybciej ją przełamać! Nasze zajęcia skierowane są do uczniów, którzy lepiej odnajdują się w pracy bezpośrednio z nauczycielem. Dzieci, które potrafią w sposób komunikatywny porozumiewać się po angielsku, są bardziej pewne siebie, łatwiej nawiązują znajomości i chętniej uczą się nowych języków!

 

Angielski 1
Angielski 1

 

Dlaczego warto wybrać korepetycje z angielskiego z Just a Lab?

  • Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Do nauki wykorzystujemy opracowane przez specjalistów gry i zabawy językowe. Zawsze dostosowujemy materiał do umiejętności danego ucznia.
  • Na zajęciach używamy wyłącznie angielskiego. Dzięki temu nasi kursanci szybko zaczynają swobodnie porozumiewać się w obcym języku.
  • Prowadząc zajęcia indywidualne, mamy możliwość w pełni skoncentrować się na indywidualnych potrzebach dziecka. Wielu uczniom łatwiej jest przełamać barierę językową sam na sam z nauczycielem niż w grupie rówieśników.
  • Zajęcia odbywają się w przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze. Uczymy poprzez zabawę! Pomagamy nadrobić zaległości, utrwalić materiał przed sprawdzianem lub przygotować się do egzaminu.

 

Serdecznie zapraszamy na korepetycje z angielskiego dla dzieci!