Justa Lab - Warsztaty Edukacyjne

Nasz Zespół

"Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki"
(Glenn Doman)

Zespół Justa lab tworzą pasjonaci nauki przez zabawę. Nasi instruktorzy to nauczyciele z pedagogicznym wykształceniem. Cały czas się kształcimy, aby móc jeszcze lepiej uczyć Twoje dziecko i przybliżać mu świat programowania i robotyki.

W swojej pracy korzystamy z długoletniego doświadczenia. Wykorzystujemy innowacyjne programy, które sami opracowaliśmy. Jesteśmy pewni, że możemy wprowadzić w Twoje dziecko w niezwykły świat, który będzie dla niego przepustką do nowej wiedzy i nowych możliwości.

 

JUSTYNA NIERADKO

założycielka Just a Lab

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym oraz edukacji wczesnoszkolnej z nauczaniem języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trójmiejskich placówkach oświatowych: żłobkach, świetlicach, przedszkolach i szkołach podstawowych. Dzięki temu doskonale poznałam potrzeby dzieci w różnym wieku: od pełnych energii kilkulatków po wymagających nastolatków.

Przez wiele lat udzielałam się społecznie. Należałam do Stowarzyszenia Teatralno-Edukacyjnego „Wybrzeżak”. Po kilku latach miałam przyjemność nawiązać współpracę z Teatrem Korkoro, z którym odtworzyłam przepiękny spektakl „Romeo i Julia” pod czujnym okiem Marzeny Nieczui-Urbańskiej.

Myśląc o idealnej pracy, zawsze miałam przed oczami miejsce, w którym nie ma barier dla wyobraźni, którego nie ogranicza biurokracja i sztywne reguły. Tak powstało Just a Lab Warsztaty Naukowe. Wiem, że w pracy z dziećmi liczy się elastyczność i spontaniczność. Dlatego na zajęciach nie tylko budujemy i programujemy, ale także tańczymy i śpiewamy. Codziennie uczymy się czegoś nowego, rozwijamy swoje pasje i wspaniale się bawimy. Wierzę, że dużo jeszcze przed nami!

Jestem wulkanem energii z głową pełną pomysłów. Stawiam na ciągły rozwój – zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. W wolnych chwilach czytam książki o tematyce kryminalnej i fantastycznej, a także gram w gry planszowe. Jestem mamą dwóch wspaniałych synów, od których każdego dnia czerpię energię do pracy. To właśnie oni są pierwszymi (i bardzo wymagającymi!) testerami nowych pomysłów.

 

Iza

Pracuję jako pedagog w Morskiej Szkole Podstawowej. Prowadzę zajęcia integracyjne i adaptacyjne dla dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywałam także jako wychowawca kolonijny m.in. na obozach harcerskich.
Uśmiechnięta i pełna energii, zawsze sprawia, że jej lekcje są ciekawe i angażujące. Posiadając szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, Iza jest niezwykle chętna do dzielenia się swoją pasją do nauki z najmłodszymi.

Paulina

Paulina to prawdziwa entuzjastka edukacji, pracująca na co dzień jako nauczyciel wspomagający w Morskiej Szkole Podstawowej. Paulina łączy swoje imponujące kwalifikacje zawodowe z żywym, optymistycznym podejściem do nauczania. Jej ciepłe usposobienie i gotowość do pracy z dziećmi sprawiają, że każde zajęcia stają się niezwykłą przygodą.

Milena

Wysoce wykwalifikowana i pozytywna osoba. Milena jest nauczycielką MSP, która nieustannie motywuje swoich uczniów do dążenia do doskonałości. Jej radosne podejście do życia oraz liczne podróże i zainteresowanie światem przekłada się na codzienną pracę z dziećmi, będąc niejednokrotnie dla nich źródłem prawdziwych inspiracji i kreatywnych pomysłów.

Ewelina

Dyplomowana psycholog i terapeutka. Jest absolwentką pedagogiki specjalnej oraz nauczycielką w Morskiej Szkole Podstawowej, która łączy profesjonalizm i umiejętności pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach. Jej życzliwość oraz cierpliwość sprawiają, że każdy uczeń podczas zajęć czuje się doceniany i jest skłonny jeszcze większego zaangażowania.

Marzena

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Marzena to nauczycielka pełna energii i entuzjazmu. Kocha taniec i śpiew. Nieustannie dąży do rozwijania kreatywności i ciekawości swoich uczniów. Pomimo niezwykle bogatego doświadczenia oraz szerokiego zakresu umiejętności zawodowych, Marzena nieustannie dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji studiując Edukację wczesnoszkolną na Uniwersytecie Gdańskim.

Emilia

Emilia to dyplomowana nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, którą chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją z każdym uczniem. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Jej uśmiech, entuzjazm i zaangażowanie są wręcz zaraźliwe, co sprawia, że prowadzone przez nią warsztaty są zarówno wartościowe edukacyjne, jak i pełne radości.